Informatyk Warszawa, Obsługa informatyczna Warszawa, Firma informatyczna Warszawa, Serwis komputerów Warszawa, Usługi informatyczne Warszawa

obsługa informatyczna, informatyk ożarów mazowiecki, outsourcing it, helpdesk it
obsługa informatyczna, warszawa, wola, bemowo, technologie, it, firma informatyczna
firma informatyczna, obsługa informatyczna, warszawa, ożarów mazowiecki, wola, bemowo, ochota
previous arrow
next arrow
Slider

OBSŁUGA INFORMATYCZNA

Obsługujemy małe, średnie oraz duże przedsiębiorstwa. Do każdego klienta podchodzimy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem.

Kliknij by czytać więcej!

SERWIS

Zepsuty komputer, laptop czy drukarka nie jest dla nas najmniejszym problemem. Serwisujemy sprzęt komputerowy z zachowaniem najwyższej staranności.

Kliknij by czytać więcej!

PROJEKTOWANIE STRON

Projektujemy proste wizytówki, serwisy, portale, blogi, a także sklepy internetowe według wymagań i wytycznych klienta. 


Kliknij by czytać więcej!

PROGRAMOWANIE

Automatyzujemy procesy, tworzymy aplikacje oraz naprawiamy błędy na stronach i sklepach internetowych. Programiści są do Państwa dyspozycji!

Kliknij by czytać więcej!

WARSZAWA

O NAS

makeIT24 to zespół specjalistów posiadających wiedzę z różnych obszarów informatyki. Dzięki wiedzy wynikającej z pracy całego zespołu, jesteśmy w stanie zaproponować sprawdzone i ciekawe rozwiązania, które ułatwią pracę oraz pomogą w dalszym rozwoju firmy.

Nasza firma powstała w celu zapewnienia profesjonalnej obsługi informatycznej oraz serwisu komputerów na terenie miasta Warszawa. Dojeżdżamy do klientów na terenie Warszawy i okolic, odbieramy sprzęt oraz odwozimy w ustalone miejsce. Przy każdej zleconej naprawie dostają Państwo dokument z potwierdzeniem oddania sprzętu do serwisu, a także gwarancje na wykonaną usługę.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie i proponujemy rozwiązania w zależności od jego wymagań. Nasza firma zdobywa co raz większe uznanie na terenie miasta Warszawa, co cały czas daje nam motywację do jeszcze lepszej i wydajniejszej obsługi klienta.

Nasz zespół specjalistów – techników – informatyków sukcesywnie się powiększa i pozwala na prowadzenie coraz bardziej zaawansowanych projektów informatycznych. Bardzo duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo sieci informatycznej, licencjonowanie, a także odpowiednią konfigurację usług IT. Staramy się by nasze rozwiązania powodowały jak najmniej problemów w codziennym użytkowaniu przekładając się na większą efektywność pracy, zmniejszenie kosztów związanych z obsługą informatyczną, a dzięki temu pozwolić klientowi rosnąć razem z nami.

USŁUGI

ROZWIĄZANIA KTÓRYCH UŻYWAMY

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?